این روزها با توسعه زندگی شهرنشینی و فاصله گرفتن از طبیعت نیاز به حضور کودکان در پارک ها و خانه های کودک بیش از پیش احساس میشود. معمولا خانواده ها برای انتخاب محل بازی و خانه کودک به وسایل خانه کودک بسیار توجه می کنند. وسایل خانه کودک باید بسیار ایمن باشد و پیچ و مهره هایش دور از دید کودکان باشد تا کودک هنگام بازی با وسایل خانه کودک دچار آسیب نشود. از طرفی باید وسایل خانه کودک قابل شستشو باشد تا پس از هربار استفاده ی کودکان بتوان وسایل خانه کودک را ضدعفونی کرد تا از انتقال بیماری به کودکان دیگر جلوگیری شود. چون کودکان بدلیل عدم تعادل معمولا با گرفتن اجسام و تکیه بر آن ها بلند می شوند و یا راه می روند حتی کوچکترین میکروبها روی وسایل خانه کودک می تواند از طریق دست کودک منتقل شده و ناقل بیماری های مختلف باشد.

کودکان به رنگ ها علاقه ی بسیاری دارند و معمولا جذب رنگ های شاد و سرزنده می شوند ، بنابراین بهتر است هنگام انتخاب وسایل خانه کودک در استفاده از رنگ های پرانرژی غافل نشوید. این روزها کودکان زمان زیادی در روز را صرف بازی با وسایل خانه کودک می کنند پس اگر رنگ های وسایل خانه کودک برایشان جذاب نباشد زود خسته می شوند و یا تمایل خود را برای حضور دوباره درخانه کودک و بازی با وسایل خانه کودک از دست می دهند.

وسایل خانه کودک باید متناسب با سن کودکان انتخاب شود ولی تاب ، سرسره ، الاکلنگ و استخر توپ جز محبوب ترین وسایل خانه کودک بشمار می روند که متناسب  با هر سن و سالی تولید شده اند . جهت تهیه وسایل خانه کودک علاوه بر رنگ و سایز باید به استاندارد بودن وسایل نیز دقت داشته باشید. با کیفیترین و جدیدترین وسایل خانه کودک را می توانید از سایت فروشگاه تجهیزات بازی خریداری نمایید.

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

آگهی های مشابه

خرید تجهیزات شهربازی
خرید تجهیزات شهربازی
شنبه 6 مهر 1398 در ساعت 14 : 34 دقیقه
تماس بگیرید
انتخاب وسایل خانه کودک
انتخاب وسایل خانه کودک
شنبه 6 مهر 1398 در ساعت 14 : 8 دقیقه
تماس بگیرید
چیدمان تجهیزات خانه بازی
چیدمان تجهیزات خانه بازی
شنبه 6 مهر 1398 در ساعت 13 : 18 دقیقه
تماس بگیرید
 محصولات خانه بازی
محصولات خانه بازی
شنبه 6 مهر 1398 در ساعت 12 : 46 دقیقه
تماس بگیرید
[ مجموع 4 آگهی ]

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
شنبه 6 مهر 1398 در ساعت 14 : 8 دقیقه
تعداد بازدید : 87
نمایش همه
علاقه مندی ها ()