اسید سولفوریک مادۀ شیمیایی است که در صنایع مختلف صنعتی، شیمیایی، صنایع غذایی، کشاورزی، تولید مواد بهداشتی و شوینده و ... به کار گرفته می شود و خواص و ماهیت خود را متناسب با مصارف گوناگون حفظ می نمایند. ماهیت اسید سولفوریک یا همان اسید کلریدریک باکیفیت به صورت مایع با ویسکوریته بالا و بی رنگ می باشد و درون ظروف متنوع پلاستیک بسته بندی می شود تا برای خرید و فروش عرضه گردند.

برای خرید اسید کلریدریک می توانید به شرکت های معتبر مراجعه نمائید و متناسب با نیاز خود در حجم بسته بندی های مختلف و با قیمت مناسب خریداری نمائید. مادۀ اسید سولفوریک یا اسید کلریدریک بسیار قوی می باشد و با درصدهای مختلف در آب حل می شوند و برای مصارف گوناگون صنعتی مورد استفاده قرار گرفته می شوند.

اسید کلریدریک مایعی است که دارای نقطعه جوش بالایی می باشد و دارای گران روی زیاد می باشد و به دلیل ماهیتی که دارد، قابلیت حل شدن در آب را دارد و در محلول های اسیدی متعددی به کار رفته می شود. فروش اسید کلریدریک ارزان تنها در بسته بندی های پلاستیکی صورت می گیرد و برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان فروش تماس حاصل فرمائید و بر اساس نیاز صنعتی خود، مادۀ شیمیایی اسید سولفوریک را در حجم معین خریداری نمائید.

کاربرد عمدۀ اسید سولفوریک در تولید کودهای شیمیایی فسفاته می باشد که نقش پر رنگی در این حوزه را به خود اختصاص داده است. مصرف جهانی اسید کلریدریک در صنایع معدنی و فلزاتی به حدود چهار درصد بازار مصرف می رسد که در جای خود به اهمیت استفاده از مادۀ شیمیایی اسید سولفوریک اشاره دارد.

خرید ارزان اسید سولفوریک وابسته به حجم و شرکت عرضه کننده دارد و شایان ذکر است که خلوص سازی اسید کلریدریک بر روی کیفیت نهایی اسید سولفوریک تأثیر گذار می باشد و نقش بسزایی در بازار جهانی دارد.

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

آگهی های مشابه

خرید اسید کلریدریک
خرید اسید کلریدریک
یکشنبه 20 بهمن 1398 در ساعت 10 : 20 دقیقه
تماس بگیرید
[ مجموع 1 آگهی ]

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
یکشنبه 20 بهمن 1398 در ساعت 10 : 20 دقیقه
تعداد بازدید : 84
نمایش همه
علاقه مندی ها ()