برای انتخاب دستگاه جوش مناسب در میان برند های مختلف باید به عوامل گوناگونی دقت کرد. عواملی چون کیفیت قطعات داخلی دستگاه جوش، کاربرد آن در صنایع یا برای ساخت و ساز، نوع دستگاه و... بر انتخاب دستگاه مورد نظر تاثیر دارد.

برای خرید دستگاه جوش با کاربرد خانگی، باید دقت کرد که دستگاه حجم کوچک و وزن سبکی داشته باشد. همچنین برای خرید انواع قطعات داخلی دستگاه جوش و به خصوص نوع برد آن با توجه به کاربرد آن باید انتخاب شده و طوری باشد که کارهای منزل و جزئی باشد.

اما برای استفاده از دستگاه در صنایع مختلف و ساخت و سازها، باید از بزرگ ترین سایز دستگاه که قدرت بیشتری داشته و دارای تهویه مناسب است، استفاده کرد. همچنین این نوع دستگاه ها باید در شرایط آب و هوایی مختلف مانند آب و هوای گرم کاربری مناسبی داشته باشند.

همچنین یکی دیگر از مشخصه هایی که در خرید دستگاه جوش باید به آن دقت کرد این است که دستگاه در زمان مشخص چه میزانی کار می کند. این عامل بستگی بسیار زیادی به کیفیت قطعات داخلی دستگاه جوش و سیم کشی های داخلی، دمای داخلی و سیستم خنک کننده و فن مناسب و... دارد.

علاوه بر این قدرت خروجی دستگاه که با اندازه گیری با آمپر متر و همچنین ارزیابی قطعات داخلی دستگاه مشخص می شود، یکی از عوامل مهم در انتخاب دستگاه مناسب می باشد. برخی از این دستگاه ها نسبت به گرد و غبار حساس هستند. بنابراین در این شرایط از دستگاه مناسب استفاده کرد و یا در صورت استفاده از این گونه دستگاه ها بر نگهداری و تمیز کردن آن نظارت داشت.

نوع دستگاه جوش از مهمترین عوامل خرید یک دستگاه مناسب است. بایستی در خرید انواع دستگاه جوشکاری به نوع ترانسفورماتورها که دارای حجم زیاد و وزن سنگین هستند دقت کرد. همچنین رکتیفایرها نیز دارای کیفیت جوش بالا و کارایی و بازدهی بالایی هستند و در وضعیت های سخت که برق شهری در دسترس نیست می توان از آنها استفاده کرد.  برای مشاهده محصولات دستگاه جوش به وب سایت ابزار آذین مراجعه نمایید.

برای برقراری ارتباط با کارشناسان ما در ابزار آذین از راه های ارتباطی زیر اقدام نمایید.

آدرس : تهران ، نرسیده به میدان حسن آباد ، کوچه شجاعی، بن بست جمالدار2، پلاک30 ، واحد3

شماره تماس : 66723616-021 /66171735-021

ایمیل : info@abzarazin.com

همراه : 09125483995

 

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

آگهی های مشابه

قطعات داخلی دستگاه جوش و راهنمای خرید آنها
قطعات داخلی دستگاه جوش و راهنمای خرید آنها
یکشنبه 25 خرداد 1399 در ساعت 14 : 35 دقیقه
تماس بگیرید
معرفی برخی مدل های دستگاه جوش آرگون
معرفی برخی مدل های دستگاه جوش آرگون
یکشنبه 25 خرداد 1399 در ساعت 14 : 22 دقیقه
تماس بگیرید
[ مجموع 2 آگهی ]

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
یکشنبه 25 خرداد 1399 در ساعت 14 : 35 دقیقه
تعداد بازدید : 136
نمایش همه
علاقه مندی ها ()